Змагання з настільного тенісу

Дата: 15.03.2019 15:29

Фото без опису      15 березня на базі Павлівського ліцею відбулись змагання з настільного тенісу в рамках ІІ Спортивних ігор школярів Павлівської сільської ради. У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст. с. Трубки, Старий Порицьк, Милятин, Радовичі, Завидів, Топилище та гімназія с. Жашковичі. Команди були розділені на 2 групи:
        У першій групі - І місце посіли ЗОШ І-ІІ ст. с. Милятин та Трубки. У другій групі - І місце отримали ЗОШ І-ІІ ст. с. Старий Порицьк та гімназія с. Жашковичі.
      У фіналі змагань І місце здобула команда ЗОШ І-ІІ ст. с. Старий Порицьк, ІІ місце - гімназія с. Жашковичі, ІІІ місце - ЗОШ І-ІІ ст. с. Милятин.