Навчальний візит у Павлівську громаду

Дата: 28.03.2019 09:24

27 березня 2019 року, в рамках навчального візиту «Школа просторового та стратегічного планування», організованого Волинським Центром розвитку місцевого самоврядування, Павлівську громаду відвідали представники сільських рад та об’єднаних територіальних громад  Львівської та Рівненської областей.

Зустрів гостей в. о. старости Слав’ян Кулай, який розповів про свою роботу старости та відновлений і введений в дію клуб даного села, в якому проходила зустріч.

З вітальним словом до учасників заходу на території Павлівщини звернувся голова громади Андрій Сапожник. Він розповів гостям про Павлівську сільську об’єднану територіальну громаду, про основні здобутки та досягнення за два роки об’єднання сіл в одну громаду та поділився планами на 2019 рік.

Про написання Стратегії розвитку Павлівської громади до 2028 року та хід виконання Стратегії за два роки життя громади розповідала Оксана Стасюк, начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та містобудування.

Після отриманих відповідей на всі запитання, учасники навчального візиту переїхали до   cела Старий Порицьк, де в. о. старости Тетяна Єдинак розповіла про ізюминкку населеного пункту і запропонувала відвідати органічну сироварню та ферму ТОВ «Старий Порицьк» – сучасне сільськогосподарське підприємство, метою якого є ведення та розвиток органічного виробництва.

Всі залишилися задоволені почутим та побаченим, відзначили успіхи Павлівської громади.