Працівники культури підвели творчі досягнення за 2018 рік

Дата: 03.04.2019 16:12

Фото без опису3 квітня 2019 року  в приміщені Павлівського ліцею, відбулась підсумкова нарада працівників культури громади за підсумками роботи у 2018 році. В нараді взяли участь  сільський голова Андрій Сапожник, начальник гуманітарного відділу Ніна Петренко, головний спеціаліст з питань культури Олена Шумик, в.о старост, клубні та бібліотечні працівники культури громади.

Про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності  галузі культури в 2018 році та основні завдання на 2019 рік,  виступила начальник Ніна Петренко.  До співдоповіді були запрошені  бібліотекар с.Жашковичі Оксана Грисюк та завідувач клубом с.Трубки Наталія Шкарадюк.

Звернувся до присутніх очільник громади Андрій Сапожник, який  наголосив  на підвищенні ефективності роботи як клубних, так і бібліотечних установ, впровадження нових, сучасних методів для розвитку культурного життя павлівщини, а також побажав працівникам цієї сфери натхнення та успіхів у роботі.