Cемінар для жителів та посадових осіб Павлівської ОТГ в с. Риковичі

Дата: 05.04.2019 14:37

У Павлівській сільській раді 4 квітня відбувся семінар для жителів та посадових осіб Павлівської ОТГ в с. Риковичі. Захід проходив за участі начальника відділу «Іваничівське бюро правової допомоги» Н. Адамович, директора КЗ «Іваничівський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді» В. Марчука, начальника районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області А. Чміль, головного спеціаліста з правової роботи Павлівської сільської ради А. Чміль.

І. Бобрик розповіла про актуальні питання, що потребують правового супроводу.

Н. Адамович роз’яснила зміст ключових реформ (змін у законодавстві) у сфері трудового законодавства, соціального захисту, освіти та охорони здоров’я   та актуальних питань згідно карти правових потреб, а також застосування засобів медіації при вирішенні спорів

В. Марчук розповів про запобігання насильства в сім’ї, правову та соціальну допомогу постраждалим від насильства в сім’ї.

Про новації Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, порядок та перелік надання платних послух  органами ДРАЦС, про реалізацію заходів проекту «Я маю право!» (Відповідальне батьківство, муніципальна няня, стягнення аліментів та інші) говорила А. Чміль.