ZERO WASTE SCHOOL і Павлівський ліцей

Дата: 18.04.2019 12:45

Команда Павлівського ліцею у складі директора Анатолія Павловича, учителя Оксани Вельган та учнів 8 класу Маринчак Христини, Смаль Вікторії та Гоменюк Назарія 15-18 квітня перебували у м. Київ на проекті ZERO WASTE SHOOL. Вони в числі 100 шкіл України (6 з Волинської області) вчилися писати проекти по вирішенню екологічних проблем свого краю, а саме вмінню сортувати сміття. Активну участь у роботі нашої команди брав ментор Остап Бондар.

У проектi ZERO WASTE SCHOOL команда Павлівського ліцею протягом трьох днів отримала позитивні емоції, яскраві враження та велику кількість корисної інформації. Саме тут вони вчилися проектному менеджменту, тимбілдингу, презентувати себе, робити компост, сортувати відходи і ще багато цікавого.
     У вільний час мали можливість відпочити з користю.