Поділімось радістю Великодня

Дата: 25.04.2019 13:11

На передодні Великодніх свят соціальні працівники громади відвідали одиноких  громадян   та вручили  їм 47 пасхальних набори, крім того вручено 16 наборів для тих, хто перебуває в стаціонарному відділенні для одиноко проживаючих людей та 10 наборів для незахищених верств населення.

З ініціативи очільника громади Андрія Сапожника  та підтримці  ПП Світлани Вишневської, ПП Мирослави Пікути, ПП Валерія Шевчука, керівнику відділу с. Колона ТзОВ «П’ятидні» Петру Марчуку  вдалося сформувати 73 продуктових наборів.

Радістю світились очі стареньких, коли вони отримували пасхальні подарунки. В їхнє нелегке одиноке життя завітало свято.

Ця акція стала свідченням того, що ми готові допомогти потребуючим людям і в час великодніх свят донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього.

Щиро вдячні благодійникам акції!

Творімо милосердя разом!