9 травня в Павлівській громаді

Дата: 09.05.2019 18:53

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску у перемогу, засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму, увічнення пам'яті про загиблих воїнів, жертв війни та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни 9 травня у селі Завидів відбулася година пам'яті "Вклонімося, величним тим рокам". Захід відбувся за участі в.о. старости, працівників закладів освіти, культури, духовенства і громадськості.  Цього ж славетного дня, в селі Клопочин біля Обеліску Слави, відбулась година скорботи, а в селі Переславичі працівники культури спільно з учнями та педагогами місцевої школи провели пам’ятний захід.  Усіх  воїнів вшановували хвилиною мовчання, відслужили за упокій героїв війни, помолилися за всіх, хто віддав свою душу за  українське небо та поклали вінки і квіти.