Участь у проекті ПУЛЬС

Дата: 02.05.2019 11:24

Фото без опису2 квітня 2019 року між Громадською організацією «МЕТА-ПЛЮС» (Оксана Стасюк) та бібліотекою с. Жашковичі (Оксана Грисюк) підписано Меморандум про співпрацю з метою реалізації в Павлівській громаді проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Відтак ГО «МЕТА-ПЛЮС» у партнерстві з бібліотеками Павлівської ОТГ розпочали роботу в третьому етапі проекту ПУЛЬС.

В Жашковичівській книгозбірні розгорнуто виставку «Моя громада – мій добробут з отриманих інформаційних матеріалів щодо реформи децентралізації, наданими в рамках реалізації проекту ПУЛЬС.

Крім того, ГО «МЕТА-ПЛЮС» отримала гру «Антикорупційна мафія», і активні читачі  бібліотеки вже вивчили правила та провели пробну гру.

Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Тепер ми маємо усе необхідне, щоб почати плідно працювати в проекті та інформувати громаду щодо реформи децентралізації!

#USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС #ГО_МЕТА-ПЛЮС