Золота симфонія ювілею Іваничівської дитячої музичної школи

Дата: 17.05.2019 20:44

Фото без опису17 травня в приміщенні  КЗ РД «Просвіта» відбувся святковий концерт на честь півстолітнього ювілею Іваничівської дитячої музичної школи. Святкова зала зібрала величезну кількість гостей, серед яких – викладачі, учні, випускники, батьки, друзі вихованців закладу та поціновувачі музичного мистецтва.

У заході взяли участь секретар сільської ради Ольга Когут та головний спеціаліст з питань культури Олена Шумик.

В Іваничівській музичній школі навчається 43 учні із населених пунктів Павлівської сільської ради.

Щирими оплесками глядачі зустрічали сольних виконавців та музичні колективи школи, хори учнів молодших і старших класів, ансамблі бандуристів, баяністів, скрипалів, піаністів та гітаристів. Зі сцени дві години лунала музика українських і зарубіжних класиків та народна музика. Глядачі теплими оплесками зустріли виступ духового оркестру. Висока виконавська майстерність та віртуозність учасників концерту викликала у глядачів величезну кількість оплесків та приємних емоцій.

Після завершення святкової програми Ольга Юріївна  привітала ювілярів від імені очільника громади Андрія Сапожника. А також, вручила за багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у професійній діяльності подяки викладачам дитячої музичної школи – Віталію Нечаю, Степану Мусікевичу, Ростиславу Матвійчуку.