Участь у міжнародних змаганнях з пожежно-прикладного спорту

Дата: 20.05.2019 08:15

Фото без описуТриває проект «Зміцнення потенціалу добровільних пожежно-рятувальних підрозділів в порятунку постраждалих від нещасних випадків на дорогах Люблінського воєводства та Волинської області», що співфінансується Європейським Союзом в рамках Програми Tранскордонного Cпівробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, встановлюються та зміцнюються партнерські відносини між учасниками проекту – волинськими ОТГ та польськими гмінами, створюються та реалізуються нові ініціативи щодо обміну досвідом.

Так 19 травня 2019 року войт гміни Войславичі Генрик Голебьовські (Henryk Gobiowski – Wójt Gminy Wojslawice) та Рада гміни Асоціації добровольців-пожежників (Zarzld Gminy Zwilzku Ochotniczych Polarnych) організували фахові спортивно-рятувальні змагання, на які запросили партнерів проекту директора Комунальної установи «Агенція розвитку Єврорегіону «Буг» Ірину Ітані, директора секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Галину Грабарчук та учасника проекту – голову Павлівської ОТГ Андрія Сапожника з командою добровільних пожежників-рятувальників.

Учасники змагань в конкурентній боротьбі показали не лише спортивну підготовку, професійні якості, але й високі морально-етичні риси.

Під час змагань стали ще помітніші фактори, на що впливає створення добровільних пожежно-рятувальних підрозділів, а саме:

• підвищення культури безпеки та культури поводження у надзвичайних ситуаціях, а відповідно й збільшення обізнаності серед населення;

• згуртовання громади, що стимулює зародження та втілення інших суспільно-важливих ініціатив;

• оптимізація витрат на забезпечення безпеки при одночасному покращенні реагування у надзвичайних ситуаціях.

Войт гміни Войславичі Генрик Голебьовські (Henryk Gollbiowski – Wójt Gminy Wojslawice) вручив цінний, професійний подарунок команді Павлівської ОТГ.