Проби пера юних літераторів Павлівщини

Дата: 30.05.2019 15:02

На виконання наказу управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 27 грудня 2018 року № 725 «Про проведення обласного заочного конкурсу «Юні літератори Волині» у 2018-2019 н.р.», з метою виявлення та підтримки творчо обдарованої учнівської молоді комунальною установою «Волинська обласна Мала академія наук» протягом січня – травня 2019 року проведено обласний заочний конкурс «Юні літератори Волині».

На конкурс надійшло 683 твори від 176 учасників із закладів загальної середньої та позашкільної освіти області. Найактивнішими були школярі міста Луцька, Іваничівського, Старовижівського, Любомльського, Ківерцівського і Маневицького районів.

Конкурс проводився у чотирьох номінаціях: «Поезія», «Проза», «Казка», «Журналістика».

Лауреатом обласного заочного конкурсу «Юні літератори Волині» стала Матвійчук Марія, учениця 7 класу Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області.

Вітаємо!!!