Подарували дітям радість

Дата: 31.05.2019 22:40

Фото без описуЩороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії, бо саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.

З нагоди цього свята  головний спеціаліст гуманітарного відділу з питань культури Олена Шумик, бібліотекар с.Павлівка Світлана Савчук  та завідувач клубом с.Старосілля Тетяна Потапчук, провели святкову конкурсно-розважальну програму для маленьких мешканців громади.

Розпочалося дійство із привітання заступника голови Ніни Петренко, яка привітала усіх із святом, побажала здоров'я міцного, гарних канікул  та усім гарного настрою.

«Подорож до Країни Дитинства», на якій діти разом з працівниками культури сіли на казковий потяг і помандрували у захоплюючу подорож із зупинками «Розминка», «Здоров′я», «Казкова» та «Талантів». На зупинках були: танці, конкурси, дитяче караоке, скоромовки,  вірші та малюнок на асфальті.  Завершився захід на станції «Сюрпризів», на якому діткам роздали солодощі та призи, які були вручені від імені голови громади Андрія Сапожника.  На святі панувала святкова та весела атмосфера.