До уваги платників!

Дата: 05.06.2019 08:36

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» та у зв’язку з реорганізацією органів Пенсійного фонду України в області шляхом приєднання територіальних управлінь до головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області повідомляємо про відкриття поточних рахунків для перерахування страхових внесків, фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, та інших платежів до Пенсійного фонду України головного управління у філії-Волинському обласному управлінні АТ «Ощадбанк».

Реквізити рахунків:

- поточний рахунок  25605301026987  для акумуляції страхових внесків від підприємств, організацій та установ  (4%, 33,2%);

- поточний рахунок  25604313026987 для акумуляції страхових внесків від застрахованих осіб (1-5%);

-  поточний рахунок 256057012242 для акумуляції збору інших платежів до Пенсійного фонду (відшкодування пільгових пенсій, доплата до мінімального страхового внеску,  адміністративні штрафи та інше).

Одержувач:  головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області

Код ЄДРПОУ: 13358826.

Банк одержувача:  філія-Волинське обласне управлінні АТ «Ощадбанк».

МФО банку: 303398.