Стежками активного відпочинку!

Дата: 21.06.2019 15:23

Літо… Яка чудова пора року. Усе в природі живе, дихає, квітне. Літо радує нас промінцями сонця, духмяним цвітом квітів, смачними плодами суниць, ягід, яблук, груш. Нарешті закінчилися уроки та розпочалися довгоочікувані канікули. Дуже люблять діти розважатися влітку. Адже, справді, у барвах літньої палітри – цілий світ. І у ліс зазирнути хочеться, і на поле,  на річку. А все це можна побачити і почути, якщо провести час на свіжому повітрі.

Відтак, з 18 по 27 червня 2019 року, за ініціативи очільника громади Андрія Сапожника, дітлахи Павлівщини мали  чудову нагоду взяти участь у краєзнавчо - туристичних екскурсіях стежками Павлівщини.

Кожен день відпочинку був  цікавим і неповторним. Та й учнів не впізнати: вони і майстри, і винахідники, й артисти, і дизайнери та футболісти. Звичайно, що для дітей найцікавішим моментом є розважальна програма, підготовлена праціниками гуманітарного відділу, працівниками клубних та бібліотечних закладів, освітянами.

Депутат Павлівської сільської ради Василь Живчин зробив приємний сюрприз для усіх відпочивальників – встановив батут.

Дитячі душі наповнювалися радістю під час проведення різних заходів. Всі мали змогу відшукати в собі нові здібності і можливості. Кожен з вихованців почувався найспритнішим, найсильнішим. А найголовніший подарунок, який отримали діти, – це здоров’я, гарний настрій, позитивні емоції на цілісіньке літо.