Вшанували пам'ять жертв Волинської трагедії

Дата: 11.07.2019 10:38
Кількість переглядів: 671

Фото без опису

Волинська трагедія – один із кривавих епізодів українсько-польського конфлікту часів Другої світової війни на Волині, під час якого загинуло тисячі невинних людей.

Сьогодні, 11 липня у селі Павлівка до 76-х роковин трагедії за участі Павлівського сільського голови – Андрія Сапожника, голови Іваничівської районної державної адміністрації – Лілії Кревської відбулось покладання  квітів до могил жертв українсько-польського протистояння 42-44 років  та пам’ятного знака українсько-польського примирення «Пам'ять. Скорбота. Єднання».



« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь