Працівники Павлівської сільської ради пройшли навчання завдяки програмі "U-LEAD з Європою"

Дата: 09.08.2019 13:39

Протягом липня місяця працівники Павлівської сільської ради успішно пройшли навчання у тренінгах, які були проведені тренерами програми "U-LEAD з Європою" і спрямовані на покращення надання адміністративеих послуг, для населення нашої громади, що надаються через ЦНАП Павлівської сільської ради.Тренінги складались з 5 модулів, де обговорювались питання щодо організації та якісного та швидкого надання  адміністративних послуг, вміння та навички роботи адміністраторів та суб'єктів надання послуг. Багато корисної інформації почерпнули у сфері реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання, реєстрації нерухомого майна та бізнесу та багато іншого.Особливо корисним був тренінг психологічного характеру: подолання стресових ситуацій, вирішення конфліктних та незрозумілих суперечок, взаєморозуміння в колективі та за межами. Навчання проходили  у вигляді діалогу, практичних занять і роботи в групах та командах.Всі працівники  дуже активно брали участь, задавали питання та висловлювали свою думку.