Відбувся творчий звіт аматорських колективів клубу с.Милятин

Дата: 20.08.2019 11:10

Естафету творчих звітів закладів культури, 19 серпня,  прийняв клуб села Милятин.  Святковому настрою сприяло все: релігійне свято Яблучного Спаса, сонячна та тепла погода, і відкриті та усміхнені обличчя глядачів, сповнені теплом та радістю зустрічі очі аматорів сцени.

Свої перші позитивні враження глядачі отримали від виставки старовинних рушників «…І на тім рушникові оживе все знайоме до болю», яку підготувала бібліотекар Любов Максимчук.

Різножанрова насичена програма звіту, що складалася  із 19-ти концертних номерів, розпочалась із привітальної вокально - хореографічної композиції. Музичні вітання дарували: вокальні гурти: «Калинонька», «Дивограй», «Срібні роси», «Росинка», фольклорний колектив «Гарні молодички», вокальні квартети та дуети у складі: Анни Салатюк, Олени Кондратюк, Олесі Стецюк, Світлани Марчук, Леоніди Казимірової, Світлани Завишнюк, Миколи Кондратюка, Степана Мусікевича, Зоряни Бойко, Світлани Марчук, Валентина Джуса, Діани Мельничук, Володимира Казімирова та Володимира Мельника, солісти: Зоряна Бойко та Соломія Федощук. Бурхливі оплески глядачів викликали виступи вихованців дитячого садочка «Пролісок». Творчі номери  поєднала у єдиному суцвітті талантів ведуча концерту Наталія Байбух.

На завершення дійства, заступник голови - начальник гуманітарного відділу Ніна Петренко, щиро подякувала  організаторам  та аматорам сцени, побажала їм здоров’я, натхнення та творчих успіхів. А також, від імені Павлівського сільського голови  Андрія Сапожника, вручила сертифікат на суму 3 тисячі гривень завідувачу клубом  Надії Байбух.