Делегація Павлівщини на святі "Дожинок" в гміні Войславіце

Дата: 26.08.2019 12:03

Фото без опису25 серпня, на запрошення ґміни – партера  Войславіце Республіки Польща, делегація від Павлівщини  у складі  заступника сільського голови Ніни Петренко, секретаря ради Ольги Когут та  ансамблю народної пісні «Вінок з барвінку» с. Радовичі ( керівник Зоя Гурська), взяли участь у святі  «Дожинок».

Дійство розпочалося із спільної молитви, подяки за хороший цьогорічний врожай, який зібрали люди із землі своєї рідної ґміни, опісля гостям свята надавали вітальні слова.

Заступник сільського голови Ніна Петренко у своєму виступі привітала усіх жителів ґміни Войславіце  та подарувала запашний український коровай.

Захоплення польських глядачів викликали барвисті, насичені ліризмом і гумором пісенні композиції, які дарував колектив «Вінок з барвінку», підігрававши на своєрідних інструментах, таких як, дерев’яні ложки, рубель та бутилки.

Атмосфера  була дуже затишною та наповнена чудовими традиціями наших партнерів. Жителів ґміни та гостей свята забавляли піснями, традиційними танцями у виконанні молодих дівчат та хлопців, проявити свої таланти мали змогу й старші мешканці Войславіце та й сам вуйт  Henryk Golebiowski запалював піснями гостей свята.

Павлівська громада щиро вдячна владі ґміні Войславіце за теплу гостинність  і сподівається на подальший успішний розвиток партнерських відносин, котрі через досвід іноземних колег несуть собою неоціненний потенціал  в напрямку європейського майбутнього.