Вітання голови громади Андрія Сапожника з Днем підприємця

Дата: 31.08.2019 08:55

Шановні підприємці!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем підприємця України!

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проекти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки.

Майбутнє нашої громади нерозривно пов’язано з вашою роботою. Ви вносите значний внесок у поповнення бюджету, створюєте нові робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних справах.

Висловлюємо вам слова щирої вдячності за працьовитість, небайдужість, допомогу у вирішенні  проблем громади.

Зичимо вам та вашим родинам миру, міцного здоров’я, щедрої світлої долі, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці.

Хай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, постійно зростають обсяги вашого виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки!

Сільський голова                                      Андрій Сапожник

Заступник голови                              Ніна Петренко