Вітання з Днем фізичної культури і спорту

Дата: 13.09.2019 14:30

Шановні працівники фізичної культури,

вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени,

шанувальники і уболівальники спорту!

Щиро вітаємо всіх Вас з Днем фізичної культури і спорту України!

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.

Користуючись нагодою, висловлюємо глибоку вдячність вам, за примноження переможних традицій і спортивної слави рідної Павлівщини.

Бажаємо всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.

Зичимо, наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання нашої громади та України!

Сільський голова                                        Андрій Сапожник

Заступник голови                            Ніна Петренко