Вітання з Міжнародним Днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дата: 01.10.2019 09:35

Шановні ветерани та мешканці старшого покоління Павлівської громади!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

З приходом золотої осені в Україні відзначається день осені життя — Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана. Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

Сільський голова                                   Андрій Сапожник

Заступник голови                                      Ніна Петренко

Директор центру надання соціальних послуг

Павлівської сільської ради                                                      Наталія Мазурок