Сільський Ревізор: найкращі медичні послуги у селі Старий Порицьк

Дата: 29.09.2019 20:53
Кількість переглядів: 1949

«Сільський Ревізор» - соціальний проект про українське село. Команда щомісяця  на декілька днів поселяється в обраному селі, спілкується з його жителями, проводить ревізію  об’єктів соціальної інфраструктури та за результатами оцінки читачів обирає Село року.

Відтак, в цьому році жителям  села Старий Порицьк Павлівської громади пощастило прийняти участь у даному проекті. Після проведеної ревізії закладів освіти, медицини, культури, старостату та місцевого підприємства, 28 вересня 2019 року, в  с. Омельники на Полтавщині відбулась Церемонія нагородження Село Року 2019.
Серед  проревізованих 10-ти з різних куточків України сіл,  Сілький Ревізор  присудив  одну із номінацій  «краща медицина» та подарунковий сертифікат на суму 10 000 грн., саме селу Старий Порицьк.

Також, спеціальними номінаціями та подарунками відзначили підприємства, які докладають значних зусиль для розвитку українських сіл. Звання соціально відповідальний інвестор року в 2019 році отримав  ТОВ «Старий Порицьк» .

Вітаємо учасників з достойною відзнакою!