Обрали переможців конкурсу "Посміхнемось щиро Вишні"

Дата: 08.10.2019 15:56

Відповідно до Положення про обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» та  з метою виявлення та підтримки талановитих дітей і молоді, розвитку їх творчих здібностей, виховання любові до рідного слова, національної української класики, популяризації жанру художнього читання, творчості українського гумориста Остапа Вишні 8 жовтня 2019 року  на базі  Павлівського ліцею відбувся відбірковий етап конкурсу.

У конкурсі взяли участь 7 кращих читців із шести закладів освіти: Павлівського ліцею, гімназії с. Жашковичі, ЗОШ І-ІІ ступеня с. Трубки, Радовичі, Старий Порицьк та ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Риковичі.

Конкурс відбувався у трьох вікових категоріях.

Під час проведення конкурсу переважна більшість учасників продемонструвала  мистецтво живого слова, майстерне виконання, вміння відтворити характер виконуваного твору, логічно передати думку автора.

За результатами оцінювання журі у першій віковій категорії перемогу здобув учень ЗОШ І-ІІ ступеня с. Радовичі Дмитро Каліновський із усмішкою «Ага, будеш!».

Друге місце зайняв Денис Кінаш, учень ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Риковичі.

Треті місця посіли учні ЗОШ І-ІІ ступеня с. Трубки Михайло Вакула та гімназії с. Жашковичі Оксана Микитюк.

У другій віковій категорії перемогу здобув учень ЗОШ І-ІІ ступеня с. Старий Порицьк Віктор Панасюк. Друге місце – Христина Маринчак, учениця Павлівського ліцею.

Переможці  будуть представляти громаду на ІІ етапі конкурсу.

Бажаємо успіху!!!