Вітання з Днем Захисника України

Дата: 12.10.2019 10:19

Фото без опису  Шановні захисники України!

14 жовтня День захисника України – це справжнє свято мужності й самовідданості. Це – Ваше свято, шановні учасники АТО, ветерани   військовослужбовці, воїни запасу, батьки та матері солдатів, волонтери. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав і продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Сьогодні у кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив і зараз боронить українську землю. Ми вшановуємо і пам'ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за мир, спокій та незалежність нашої держави.  Перед вами ми схиляємося, у вас вчимося любити Батьківщину.

Шановні захисники! Сердечно бажаємо вам щастя, радості, добра та наснаги. Хай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.  Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Сільський голова                             Андрій Сапожник

Заступник голови                               Ніна Петренко