Вітання з Днем соціального працівника України

Дата: 03.11.2019 09:29

Фото без описуШановні соціальні працівники Павлівської громади!

Щиро вітаємо вас із Днем працівника соціальної сфери!

Це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Хай ваші компетентність, працьовитість та душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини. Зичимо вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, а також подальших успіхів у роботі.

З повагою

Сільський голова                                                                                                                                      Андрій Сапожник

Заступник голови                                                                                                                                            Ніна Петренко

Депутатський корпус Павлівської сільської ради