Розпочався перший етап конкурсу "Учитель року - 2020"

Дата: 11.11.2019 14:45

З 11 до 22 листопада 2019 року  на базі НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія" смт Іваничі  проходитиме перший, зональний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія».

У першому турі Конкурсу будуть проведені такі  конкурсні випробування:

11 листопада об 11 год.  «Тестування» в номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Початкова освіта» та  «Контрольна робота» у номінації «Хімія».

13 листопада у номінації «Зарубіжна література»  «Практична робота», «Урок»;

14 листопада у номінації «Хімія» – «Хімічний експеримент», «Урок»;

15 листопада  у  номінації «Історія» – «Практична робота», «Урок»;

19 – 21 листопада  у номінації  «Початкова освіта» – «Методичний експромт», «Урок».

Четверо учасників представлятимуть освіту Павлівської  громади. А саме, Анатолій Шевчук, вчитель історії Павлівського ліцею, Руслана Швайчак, вчитель зарубіжної літератури гімназії с. Старий Порицьк, Тетяна Пасічник, вчитель початкових класів НВК "ДНЗ-ЗОШ І ступеня" с. Самоволя, Надія Причепа, вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІ ступеня с. Радовичі.

Крім того, членами жюрі згідно фаху будуть Віра Мазурчук, вчитель зарубіжної літератури ліцею с. Риковичі, Алла Недбайло, вчитель початкових класів ліцею с. Риковичі, Марія Матушевська, вчитель історії ліцею с. Колона, Михайло Сущик, вчитель хімії Павлівського ліцею.

Бажаємо учасникам  перемог, а членам жюрі справедливого оцінювання.