Найкращі волейболісти у Павлівській громаді

Дата: 08.11.2019 15:45

08 листопада у спортивному залі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. №1-гімназія» смт Іваничі відбулись фінальні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат із закладів освіти І-ІІ ступенів в рамках ХVІІ Спортивних ігор школярів Іваничівського району. Право змагатись у фіналі вибороли дві команди дівчат із ЗОШ І-ІІ ст. сіл Старий Порицьк та Трубки. У фіналі серед хлопців змагались команди із ЗОШ І-ІІ ст.. сіл Грибовиця, Трубки та Старий Порицьк.

Змагання проводились за круговою системою. За кількістю перемог та програшів судді визначили лідерів.

Перше місце серед хлопців посіла команда із закладу освіти с. Трубки, друге місце виборола команда із закладу освіти с. Старий Порицьк, третє місце зайняла команда з Грибовиці.
    У змаганнях серед дівчат перше місце здобула команда закладу освіти села Старий Порицьк, а друге місце дісталось спортсменкам Трубківської школи.

Вітаємо із перемогою!!!