В громаді відзначили День Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2019 09:29

Фото без описуВ новій історії України День Гідності та Свободи – державне свято, яке має дуже важливе значення. Цього дня  в клубі с. Трубки  концертною програмою «Україна в  яку ми віримо», вшанували мужніх патріотів, які незламно стояли на захисті прав  громадян і національних інтересів нашої країни. Хвилиною мовчання учасники концерту пом’янули світлу пам’ять героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності, які загинули у зоні АТО за свободу і територіальну цілісність України. Тематичні пісні, патріотичні вірші та танці, викладка літератури  допомогли глядачам поринути у буремні події 2013-2014років. Працівники культури, педагоги місцевої школи та діти  доклали максимум зусиль, щоб у с. Трубки гідно відзначили свято Гідності та Свободи.

З нагоди Дня Гідності та Свободи у закладі освіти с. Переславичі відбулася година гідності «Майдан-це стан душі і поклик серця». Бібліотекар сільської книгозбірні Ющик Олена розповіла про трагічні події, які відбулися на майдані, про початок Революції Гідності та її героїв. Гіркі події сьогодення, не могли залишити байдужими школярів. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, які віддали своє життя за перемогу правди над несправедливістю, людську гідність і щасливе майбутнє свого народу. Також була оформлена книжкова виставка « Україна. Майдан. Шлях до свободи».