Відкрито ще два нових заклади в Павлівській громаді

Дата: 22.11.2019 11:33

21 листопада  в с. Старосілля відбулося урочисте свято, присвячене завершенню будівництва та відкриттю закладу, де успішно запрацюють дошкільне відділення Павлівського ліцею та інклюзивно - ресурсний центр.

Дана установа запросила до себе на новосілля поважних гостей, які приклали чимало зусиль, щоб найменші жителі села  навчались та виховувались у найкращому, по-сучасному облаштованому закладі. Завдяки злагодженій роботі різних гілок влади, місцевої громади у закладі створенні сучасні та   комфортні умови для виховання та навчання дітей.

На відкриття  завітали: Павлівський сільський голова Андрій Сапожник, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Світлана Мишковець та Валентин Цьось, в.о. голови, заступник голови райдержадміністрації Людмила Войтович, помічник народного депутата України Ігоря Гузя Андрій Бокоч, директор ТОВ «СМ – РЕМБУД» Олександр Мазуркевич, жителі села, представники батьківської спільноти.

Зі словами привітань виступив очільник громади Андрій Сапожник, який наголосив: «Сьогоднішній день є дійсно святковим не лише для села Старосілля, а й для усієї  Павлівської громади. Адже сьогодні поріг нового дитячого садка переступили його перші вихованці. І, я переконаний, що сьогоднішнє свято малеча дійсно запам’ятає, адже в цей день розпочинається нова цікава і сповнена нових вражень сторінка їхнього життя. Хочу побажати, щоб діти були здоровими, щасливими та багато чому навчились в цьому створеному закладі».

Гості свята бажали, щоб в закладі було завжди тепло і затишно, успіхів і перших перемог у здобутті освіти  малечі, адже діти – це наше майбутнє.

За високу якість робіт, застосування передових технологій, результативну роботу, успішне завершення будівництва та урочисте відкриття об’єкта вручено Подяки Павлівського сільського голови Мазуркевичу Олександру Ярославовичу, Шлапаку Володимиру Дмитровичу, Смірновій Мирославі Сергіївні, Михняку Миколі Степановичу.

Після перерізання урочистої стрічки, приміщення закладу освятив настоятель храму  Іоана  Богуслова  села Старосілля отець Михайло, який також виступив із вітальними словами.

Діти - це наша радість, світло душі, яскраві зірочки нашого майбутнього, тому впевнені свої кроки  Павлівська об’єднана територіальна громада робить з думкою саме про дітей - наше майбутнє.