В громаді привітали працівників органів місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2019 09:08

В Україні щороку, 7 грудня, відзначають День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.

Відтак, 5 грудня в приміщенні Павлівського ліцею відбулись урочистості з нагоди професійного свята.

На захід були запрошені делегація гміни - партнера Войславіце республіки Польща, в.о. старост, депутати, ветерани, працівники виконавчого апарату, керівники структурних підрозділів.

Зі словами привітань до присутніх звернувся  очільник громади Андрій Сапожник, який подякував всім за співпрацю, ініціативність та побажав  здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови своєї громади, а також, спільно із секретарем ради Ольгою Когут вручив відзнаки з нагоди Дня місцевого самоврядування.

За багаторічну працю, вагомий внесок  у соціально-економічний розвиток громади, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування  Подяку Павлівського сільського голови вручено депутатам Павлівської сільської ради: Живчину  Василю Лук’яновичу, Лапінському Володимиру  Степановичу, Недбайлу  Назарію  Сергійовичу, Парадусі  Борису Миколайовичу, Причині  Василю  Васильовичу, Ткачовій  Оксані  Павлівні, Хамулі Олександру  Васильовичу, Хом’яку  Олегу  Ярославовичу, Швецю  Валентину  Миколайовичу, Шпаку  Віталію Петровичу, Кузьмич Лілії  Миколаївні, Кузьмичу  Віктору  Миколайовичу, Когут Ользі  Юріївні.

За самовіддану працю, зразкове виконання службових обов’язків, високу відповідальність та з нагоди професійного свята  Дня місцевого самоврядування  Подяку  Павлівського сільського голови вручено: Бобрик Ірині Володимирівні – головному спеціалісту з правової роботи відділу організаційно-кадрового та господарського забезпечення, Брисю Ігорю Володимировичу – оператору комп’ютерного набору відділу організаційно-кадрового та господарського забезпечення, Цибровській Вірі Степанівні – головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку та звітності, Давидюк Марії Петрівні – касиру  відділу бухгалтерського обліку та звітності, Радзівіло Людмилі Анатоліївні – начальнику відділу фінансів, Бадивському Ростиславу Анатолійовичу – начальнику відділу з питань земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності, Пенцак Ларисі Іванівні – головному спеціалісту відділу з питань земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності, Гуменюк Тетяні Миколаївні – адміністратору  відділу Центру  надання адміністративних послуг, Вижві Неонілі Володимирівні - головному спеціалісту гуманітарного відділу з питань освіти, Шумик Олені Іванівні – головному спеціалісту гуманітарного відділу з питань культури, Власюк Галині Володимирівні – виконуючій обов’язки старости села Жашковичі, Матіяшу Миколі Володимировичу – виконуючому обов’язки старости сіл Радовичі та Щенятин, Гусар Олену Миколаївну - керуючу справами (секретар) виконавчого комітету – начальника відділу організаційно-кадрового та господарського забезпечення.

До всіх святкових привітань приєднався війт гміни  Войславіце Henryk Golebiowski. А  також в цей день польське представництво відвідало заклади освіти та культури громади. Намітили перспективний план дій на 2020 рік, щодо участі у спільних культурно-освітніх заходах.

Гарний настрій присутнім подарували творчий колектив Локачинського РБК.