ОТРИМАЙТЕ ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ!

Дата: 09.12.2019 11:19

Служба зайнятості пропонує громадянам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння.

За ваучером можна навчатися на фахівців різних галузей , а саме сільське господарство, будівництво, харчові технології, транспорт, інформаційні технології тощо. Громадяни самостійно визначають професію або спеціальність, за якою будуть отримувати освітні послуги, а також форму та місце навчання.
Право на отримання ваучера мають всі особи віком старше 45 років, які не досягли пенсійного віку, крім зареєстрованих безробітних; особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби); особи, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа осіб з інвалідністю; та для внутрішньо переміщених осіб.

Ваучер видається одноразово.

За додатковою інформацією  звертайтесь в Іваничівську районну філію Волинського обласного центру зайнятості за адресою: смт.Іваничі вул. Львівська 7а, тел. 0337221589

Навчання  проводиться в Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету за професією  «електрогазозварник» та   «бджоляр».