Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат з боротьби дзюдо

Дата: 16.12.2019 13:23

15 грудня 2019 року в с. Зоря Рівненської області в спорткомплексі Рівненської районної ДЮСШ відбувся Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат 2008-2009рр. народження, 2010-2011рр. народження з боротьби дзюдо. В змаганнях брали участь вихованці Павлівської громади (тренер Богуш О. М.). В змаганнях наші спортсмени вибороли призові місця: вагова категорія 38кг – I-ше місце Біляк Софія (Павлівський ліцей), вагова категорія  47кг - I-ше місце Сливка Людмила (Павлівський ліцей), вагова категорія  27кг - I-ше місце Мазурок Яна (гімназія с. Жашковичі), вагова категорія  33кг - II-ге місце Піварчук Вікторія (Павлівський ліцей), вагова категорія  50кг - III-тє місце Радзівіло Владислав (Павлівський ліцей), вагова категорія  42кг - III-тє місце Поліжак Олег (Павлівський ліцей), вагова категорія  38кг - III-тє місце Попович Іванна (Павлівський ліцей), вагова категорія  55кг - III-тє місце Калінський Ілля (Павлівський ліцей), вагова категорія 30кг - III-тє місце Мазурок Денис (гімназія с. Жашковичі). Вітаємо переможців!