В Павлівській громаді засяяли вогні головної ялинки

Дата: 19.12.2019 16:37

Фото без описуУ післяобідню пору, 19 грудня, центр громади заполонили жителі, учні, вчителі, гості Павлівської громади. У заході взяли участь заступник голови Ніна Петренко, секретар Ольга Когут, керуюча справами Олена Гусар, депутати, працівники виконавчого апарату, керівники структурних підрозділів.

Ніна Адамівна привітала усіх зі святом, з прийдешнім Новим роком, а також усіх, хто вірить у справжні дива, побажала здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки.

До вітань долучилися також Святий Миколай та казкові персонажі, яких зіграли директори та завідувачі клубних закладів громади. Звучали гарні пісні та мелодії, побажання щастя, здоров’я, добробуту, святкового настрою.

Конкурсно - розважальну програму для дітей організувала головний спеціаліст гуманітарного відділу Олена Шумик. А концертну програму, цікавий танцювальний флеш-моб та дитячу руханку присутнім подарували учні Павлівського ліцею.

Новорічна ялинка засяяла вогнями під гучні оплески, радісні дитячі вигуки. Відкриття новорічної ялинки стало початком циклу заходів, що пройдуть в Павлівській громаді до новорічно-різдвяних свят.