Ярмарок вакансій

Дата: 22.01.2020 16:37

У Іваничівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій з орієнтації безробітних на військову службу за контрактом. До заходу долучились представники Іваничівського районного військового комісаріату та Військової частини А2892 міста Володимир-Волинський.

Заступник начальника надання соціальних послуг Алла Мадяр поінформували присутніх про послуги служби зайнятості, стан ринку праці в регіоні, укомплектування вакансій. Акцентуючи увагу присутніх на тому, що одним з пріоритетних видів працевлаштування є проходження військової служби за контрактом.

Військовослужбовці ознайомили учасників з вимогами щодо відбору громадян на військової службу за контрактом, порядок її проходження та перспективи. Розповіли про гідне матеріальне додаткові грошові виплати, медичне обслуговування, безкоштовне та пільгове отримання вищої освіти.

Безробітні дізналися, що наразі найбільше потрібними є професії сержантського складу,а також слюсарі-ремонтники, водії, електрики та електрогазозварники в ремонтний підрозділ для ремонту  військової техніки.

Захід пройшов у формі дискусії, під час якої присутнім досить доступно та аргументовано дали відповіді на поставлені запитання.