Голова громади Андрій Сапожник здійснив виїзні прийоми в села громади

Дата: 13.02.2020 19:57

Фото без опису6 та 13 лютого відбулись виїзні прийоми громадян сільським головою Андрієм Сапожником в села Милятин, Грушів, Риковичі та Топилище Павлівської сільської ради. На прийомі були присутні Ростислав Бадивський начальник відділу земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності, Олена Гусар керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, Неоніла Вижва головний спеціаліст гуманітарного відділу з питань освіти та в.о старост сіл.

Громадяни піднімали питання, які стосуються оформлення права власності на земельні ділянки, оренда землі та оформлення інших правовстановлюючих документів. Також цікавились питаннями прийняття спадщини.

Така форма роботи дає змогу не тільки наблизитись до людей, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади, які найбільше турбують громадян.