Зустріч із роботодавцем в селі Павлівка!

Дата: 20.02.2020 17:21

Днями відбулася робоча зустріч директора Іваничівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Жанни Домбровської та заступника начальника відділу надання соціальних послуг Алли Мадяр з новоствореним роботодавцем Кузвєсовим Дмитром. Даний роботодавець здійснює діяльність в напрямку монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування на території Павлівської ОТГ.

У ході розмови було обговорено ряд питань, а саме питання легалізації зайнятості та надано роботодавцю консультацію про отримання компенсації ЄСВ у зв’язку з працевлаштуванням на новостворені робочі місця осіб з числа безробітних, які перебувають з пошуку роботи. Проінформовано роботодавця відповідно до профілю підприємств про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в службі зайнятості, в тому числі про осіб, які шукають роботу і мають унікальні (рідкісні) професії, спеціальності або особисті якості.

Під час зустрічі домовлено про укомплектування  на новостворене робоче місце у магазин ВОК особу  з числа безробітних за посадою менеджер (управитель) в роздрібній торгівлі непродовольчими товарами.