Борці Павлівщини

Дата: 21.02.2020 11:12

20 лютого 2020 року в м.Луцьку відбувся чемпіонат Волинської обл. з боротьби сумо серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь вихованці Павлівської громади ( тренер  Олег Богуш).

Наші спортсмени вибороли  такі призові місця: вагова категорія 35 кг  I- ше місце Софія Біляк (Павлівський ліцей), вагова категорія 50 кг I-ше місце Яна Дуда (Павлівський ліцей), вагова категорія 40 кг  I- ше Людмила Сливка (Павлівський ліцей), вагова категорія 50 кг I - ше місце Владислав Радзівіло (Павлівський ліцей), вагова категорія 50 кг I ше - місце Олена Яблонська (гімназія с. Жашковичі),вагова категорія 30 кг II- ге – місце Артем Воробій (гімназія с. Жашковичі), вагова категорія 45 кг III- тє місце – Олег Поліжак (Павлівський ліцей), вагова категорія 40 кг III – тє місце Іванна Попович (гімназія с. Жашковичі).

Всі учасники нагородженні дипломами відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Вітаємо переможців!