Свято пошанування педагогічної майстерності та учнівської обдарованості

Дата: 28.02.2020 11:25

27 лютого 2020 року на базі Павлівського ліцею пройшло свято відзначення учасників першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» та переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ етапу X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ІІ етапу XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, конкурсу української патріотичної, сучасної пісні «Срібні дзвіночки», конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», конкурсу юних читців поезії Т.Г.Шевченка.

Учасників свята вітали заступник сільського голови Ніна Петренко, головний спеціаліст гуманітарного відділу Неоніла Вижва.

Четверо педагогів із закладів загальної середньої освіти громади були учасниками першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», це зокрема – Причепа Надія Михайлівна, Пасічник Тетяна Миколаївна (номінація «Початкова освіта»), Шевчук Анатолій Афанасійович (номінація «Історія»), Швайчак  Руслана  Іванівна (номінація «Зарубіжна література»), яких відзначено грамотами та грошовою винагородою.

На святі дипломами та коштами відзначено школярів – переможців інтелектуальних змагань та мистецьких конкурсів, зокрема Попович Іванну, Лукашук Дарину, Матвійчук Марію, Бобрик Софію, Фірук Оксану, Маринчак Христину, Марценюк Юлію, Тимощук Каріну, Шевчука Олега, Никитюк Христину, Ющика Богдана, Лукашука Ярослава, Климчука Михайла, Шкарадюк Тетяну (вихованців Павлівського ліцею); Данилюк Дарину, Копанько Яну, Маркову Аліну, Паламара Петра, Морозюка Олега, Павлович Карину, Зицика Андрія, Бухоніна Владислава, Шевчука Олександра (вихованців ліцею с.Колона); Кінаша Дениса, Романюк Вікторію, Шкарадюка Богдана, Байбух Христину, Парадуху Катерину, Шелест Софію (вихованців ліцею с.Риковичі); Кондратюк Маргариту, Стенюк Софію, Микитюк Оксану, Грисюк Вікторію (вихованців гімназії с.Жашковичі); Панасюка Андрія, Дорощук Ангеліну (вихованців гімназії с.Завидів); Марчука Сергія, учня гімназії с.Милятин; Атлас Вікторію, Дармофала Василя, Каліновського Дмитра (вихованців загальноосвітньої  школи І-ІІ ступеня с.Радовичі); Мозолу Світлану, Лагоду Людмилу, Панасюка Віктора, Лагоду Вікторію (вихованців гімназії с.Старий Порицьк); Оніщука Андрія, учня гімназії с.Топилище; Вакулу Михайла, Мельничук Вероніку, Шкарадюк Анастасію (вихованців гімназії с.Трубки). Листами вдячності відзначено наставників обдарованих дітей.

Музичні вітання учасникам свята дарували вихованці Павлівського ліцею, ліцею с.Колона, школярі та батьки НВК «ДНЗ–ЗОШ І ступеня» с.Самоволя.