Вітаємо зі святом!!!

Дата: 06.03.2020 09:52

Шановне жіноцтво Павлівщини!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові, весни та краси – Міжнародним жіночим днем 8-го Березня!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому  житті – щастя, радість, надія, кохання, - пов’язане з жінкою.

Cаме на тендітних жіночих плечах тримається безліч найважливіших і найважчих робіт. Жінки створюють і плекають добробут не лише свого дому, своєї сім’ї, а й рідного села, громади, всієї держави.

Виконуючи безліч професійних обов'язків, невимушено долаючи кар'єрні сходинки, жінки в той же час встигають мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, справжніми хранительками домашнього вогнища.

Бажаю, щоб свято не обмежувалось одним днем, щоб щоденно кожна з вас була тією жінкою, перед якою схиляють голову незалежно від статусу, рангу та віку.Хай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця оточуючих радістю і гармонією, будуть запорукою миру та злагоди, а ваша праця йде на користь обраній справі дає наснагу для здійснення всіх задумів!

Будьте коханими і щасливими!

З найкращими привітаннями

Сільський голова                                                    Андрій САПОЖНИК

Чоловічий склад депутатського корпусу Павлівської сільської ради