Працівники культури громади підсумували роботу

Дата: 12.03.2020 16:17

12 березня 2020 році в приміщенні Павлівської сільської ради відбулась підсумкова нарада працівників закладів культури громади за 2019 рік.   У роботі наради взяли участь: заступник голови Ніна Петренко, головний спеціаліст гуманітарного відділу Олена Шумик, начальник Іваничівського відділення поліції  Горохівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області В’ячеслава Мартинюк, начальник сектору превенції відділення поліції Віктор Пікута,  депутат Павлівської сільської ради Оксана Ткачова, директори будинків культури, завідувачі клубами, бібліотечні працівники.

На порядок денний винесено такі питання:

1.Про підсумки роботи  творчої, фінансово-господарської діяльності закладів  культури громади у 2019 році та пріоритетні напрями роботи по розвитку галузі на  2020 рік.

2.Про  роботу закладів культури у  селі  Милятин  в 2019 році.

3.Різне

А також, обговорено ряд виробничих питань, що стосуються функціонування галузі культури, означено позитивні здобуття та проблемні моменти. По завершенню наради заступник голови Ніна Петренко висловила подяку за спільну роботу та побажала здоров`я, миру, злагоди і благополуччя, творчої наснаги та нових здобутків.