У закладах освіти Павлівської сільської ради карантин

Дата: 13.03.2020 10:40

Згідно Постанови КМУ від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»   до 3 квітня на території Павлівської сільської ради  зупинено навчання у закладах загальної середньої та дошкільної освіти; діятиме заборона на проведення масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб.

На виконання розпорядження сільського голови від 12 березня 2020 року № 43 " Про  запобігання поширенню на території Павлівської сільської ради  коронавірусу COVID-19" комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  доручено терміново розробити профілактичні та протиепідемічні заходи щодо запобігання поширенню на території Павлівської сільської ради коронавірусу COVID-19 та подати на затвердження виконавчого комітету.