В громаді привітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 13.03.2020 11:58

Напередодні професійного свята, яке відзначається щороку в третю неділю березня, працівників КП  «Житлово-комунальне господарство Павлівської  сільської ради» привітали голова громади Андрій Сапожник та керівник КП  «Житлово-комунальне господарство Павлівської  сільської ради» Ігор П’ятоха.

«Ваша професія справді є життєво необхідною, бо за будь-якої погоди ви дбаєте про чистоту і красу наших населених пунктів, робите наше життя комфортним. Бажаю усім здоров’я, щастя, добробуту й сил для нових трудових здобутків, щоб зробити ще привабливішою Павлівську громаду» - зазначив  Андрій Степанович. До святкових вітань долучився керівник комунальної служби Ігор Павлович.

Подяку голови облдержадміністрації отримав  водій транспортних засобів КП    «Житлово-комунальне господарство Павлівської  сільської ради» Мазурчук  Віталій Герасимович.

За сумлінну працю, відповідальне ставлення до роботи, вагомий особистий внесок у забезпечення життєдіяльності громади, та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Подяку сільського голови вручено працівнику з благоустрою  Гуменюку  Василю  Павловичу.