Підприємці-спрощенці Волині упродовж двох місяців поповнили місцеві бюджети на 144 мільйони гривень єдиного податку

Дата: 23.03.2020 12:58

Субєкти господарювання Волині, котрі перебувають на спрощеній системі оподаткування, у січні-лютому 2020 року сплатили до місцевих бюджетів 144,1 мільйона гривень єдиного податку.

Таким чином, сума отриманого в розпорядження місцевими громадами області єдиного податку на 14,9 відсотка перевищує аналогічні  показники 2019 року.

Як свідчить аналітика, підприємці-фізичні особи сплатили на 19,2 відсотка більше, а юридичні особи - на 3,5 відсотка більше єдиного податку, динаміка сплати єдиного податку сільськогосподарськими товаровиробниками – плюс 2,2  відсотка до показників минулого року.

Зокрема, у січні-лютому 2020 року місцеві бюджети Волині отримали 18,1 мільйона гривень єдиного податку від юридичних осіб і 110,1 мільйона гривень єдиного податку від підприємців-фізичних осіб. Майже 16 мільйонів гривень єдиного податку сплатили сільськогосподарські товаровиробники четвертої групи.

Нагадаємо, відповідно до внесених змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)  тимчасово за періоди з 1 по 31 березня та з 1 квітня по 30 квітня 2020 року звільняються від нарахування та сплати єдиного внеску «за себе» фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, члени фермерських господарств та особи, які займаються незалежною професійною діяльністю.

Сектор комунікацій Головного управління

ДПС у Волинській області