Привітали ювілярку зі столітнім ювілеєм

Дата: 30.03.2020 15:13

Фото без описуЖиття прожити – не поле перейти. А 100 років насиченого подіями та випробуваннями життя, багаторічною самовідданою працею  – це подвиг і героїчний взірець незламної особистості.

30 березня 2020 року, завітав столітній ювілей до мешканки села Риковичі Феодосії Михайлівни Гань. Окрім вітань від рідних, близьких та односельців,  долучився і   очільник  Павлівської громади  Андрій Сапожник.

• «Шановна Феодосіє Михайлівно! Від усієї громади  вітаємо Вас і Вашу родину! Бажаємо Вам Божої ласки та міцного здоров’я. Щоб Ви своїми роками та досвідом радували всіх, скільки Бог дозволить, скільки вистачить сили» - зазначив Андрій Степанович та вручив подяку, подарунок і  квіти.

У невеличкому на зріст і худорлявому тілі ховається щира жінка, яка в сотий день народження   дякує за такі вітання та промовляє: «Здоров’я усім Вам міцного та прожити  років  до ста,  як  Я».

Під час зустрічі ювілярка, охоче ділиться своїми родинними спогадами із дитинства, нелегкими життєвими сторінками, адже їй та рідним довелося пройти чимало випробувань та буремних подій, непростих і вирішальних моментів минулих років та сьогодення.

Сьогодні Феодосія Михайлівна має чим гордитися. Виховала троє дітей, багата на трьох онуків, шістьох правнуків, тішиться найменшою праправнучкою, діти для  неї, це - найбільша втіха і стимул  для життя.

Тож, ми ще раз вітаємо Вас, Феодосіє Михайлівно, з ювілеєм! Міцного здоров'я і Божого благословення Вам і Вашій родині!