Призначено директора Публічної бібліотеки Павлівської сільської ради

Дата: 16.04.2020 13:55

Патер Оксана Віталіївна народилася 23 січня 1989 року в с. Жашковичі Іваничівського району Волинської області.

З вересня 1995 року до липня 2004 року навчалася в Жашковичівській ЗОШ I-II ступеня, після чого одержала свідоцтво про базову середню освіту. З вересня 2004 року до липня 2006 року навчалася в Колонській ЗОШ I-III ступеня,де одержала атестат про середню освіту.

В липні 2006 року вступила до Львівського національного університету імені Івана Франка на факультет культури і мистецтв за спеціальністю книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія. Закінчила університет у 2011 році, де здобула  кваліфікаційний рівень «магістр».

З вересня 2011 року була прийнята на посаду бібліотекаря бібліотеки с. Риковичі. З жовтня 2012 року переведена на посаду бібліотекаря бібліотеки с.Старий Порицьк. З 2018 року - бібліотекар бібліотеки с. Старий Порицьк Павлівської сільської ради.

Оксана Віталіївна зарекомендувала себе,як досвідчена,відповідальна та цілеспрямована людина,яка любить свою роботу, завжди уважно ставиться до читачів та вміє самостійно приймати важливі рішення.

Бажаємо  керівнику плідної праці, активної команди однодумців та втілення кращих ідей у розвитку бібліотечної справи в Павлівській громаді.