Звернення Павлівського сільського голови Андрія Сапожника з нагоди 34-ї річниці Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2020 08:20

Фото без описуШановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, жителі громади!

26 квітня 2020 року минає 34 рік від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах.  Чорнобильська трагедія – це жорстке і безкомпромісне попередження людству.

Шановні  ліквідатори аварії на ЧАЕС! Дозвольте висловити вам велику вдячність та засвідчити свою шану за ваш героїзм та самовідданість. Адже ціною власного життя та здоров'я без вагань та роздумів, ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Усвідомлюючи всю складність ситуації, ви, нехтуючи власною безпекою, ступили назустріч  смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті.

Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть часто не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися.

Вічна вдячність живим і світла пам'ять загиблим!

Сільський голова                     Андрій Сапожник