Вітання сільського голови Андрія Сапожника з Днем матері

Дата: 08.05.2020 12:16

Прийміть вітання з найтеплішим і найдушевнішим святом –

З ДНЕМ МАТЕРІ!

Материнство – дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім’ї, роду і народу. Саме уроки матері є головними дороговказами на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Кожен із дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ найріднішої людини – образ своєї Мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, незважаючи ні на що.

Велика вдячність матерям, які народили та виховали справжніх і вірних синів своєї Батьківщини – Героїв України, багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Турбота про Вас має стати нашим обов’язком та справою честі.

У цей святковий день, милі, дорогі Матері, прийміть слова вдячності, любові і пошани! Здоров’я Вам, наші неньки, спокою – у домівки й Божого благословення – у родини. Україні - матері – мирного неба й подальшого розквіту!

З найкращими вітаннями

Сільський голова                                        Андрій Сапожник