Відбулись поминальні заходи в урочищі "Прощаниця"

Дата: 22.05.2020 22:25

Прощаниця – це один зі стовпів нашого генетичного коду, адже тут вшановують пам’ять багатьох поколінь українських Героїв – від часів Козаччини до новітньої історії.

Вже за традицією, яка бере початок від 90-х років минулого століття, 21-22 травня  в урочищі Прощаниця проходять табірні збори молодих козаків Іваничівського району.

Цьогоріч, річниця таборування припала на період дії карантинних заходів.

Відтак, 22 травня 2020 року, відбулися заходи із вшанування пам’яті загиблих козаків, вояків УПА,  та воїнів, які загинули на Сході України. Насамперед, присутні вшанували пам’ять тих, хто поклав своє життя за мир та незалежність нашої держави хвилиною мовчання.

Поминальну панахиду відслужили настоятелі Свято-Покровського храму в Іваничах митрофорні протоієреї отець Андрій та Василь разом із священниками з округи. У знак шани сільський голова Андрій Сапожник спільно із  в.о.старостами сіл Завидів та  Милятин поклали живі квіти до знакових місць.

Опісля, очільник громади  вшанував світлу пам'ять Героя Михайла Грицюка, побувавши на його могилі, яка розташована на кладовищі в с. Милятин.

Нагадаємо, що шість років тому під Волновахою вороги розстріляли колону Володимир-Волинської 51 (нині 14) окремої механізованої бригади. Серед полеглих – наш земляк  Михайло Грицюк.