Зі святом останнього дзвоника!

Дата: 29.05.2020 10:26

Дорогі учні, шановні батьки, педагоги!

Вітаємо вас із святом останнього дзвоника. Цьогоріч – це свято особливе: без святкових лінійок, букетів, малинового передзвону.  І тим неменш, сьогоднішній день знаменує про завершення навчального року. Першого для першокласників, останнього – для випускників.

Хочемо подякувати кожному з вас за ті старання та зусилля, які ви  приклали під час навчання в дистанційному режимі.

Ми надзвичайно пишаємося нашими випускниками. Всі вони дуже гарні діти, такі розумні, досвідчені, творчі та талановиті. Бажаємо кожному з них досягти своєї мети у житті, обрати професію до душі і не забувати рідну школу.

Хай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.