Чергова перемога юних літераторів Павлівщини

Дата: 16.06.2020 10:04

Протягом січня – травня 2020 року комунальною установою «Волинська обласна Мала академія наук» проведено обласний заочний конкурс «Юні літератори Волині».

На конкурс надійшов 581 твір від 138 учасників із закладів загальної середньої та позашкільної освіти області. Конкурс проводився у чотирьох номінаціях: «Поезія», «Проза», «Казка», «Журналістика».

Четверо школярів із закладів освіти громади подали 6 робіт на участь в конкурсі.

Відповідно до наказу управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації від 12 червня 2020 року №169 «Про підсумки проведення обласного заочного конкурсу «Юні літератори Волині» у 2019-2020 н.р.». переможцями конкурсу  (ІІІ місце) стали:

• Лагода Вікторія, учениця 8 класу гімназії с.Старий Порицьк - філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області (номінація «Проза») (керівник Новак Олена Миколаївна);
  • Матвійчук Марія, учениця 8 класу Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області (номінація «Казка») (керівник Хомін Наталія Михайлівна). Також Марійка визнана лауреатом конкурсу.

Щиро вітаємо школярів та їх наставників з перемогою! Здоров’я Вам, натхнення, успіхів і нових здобутків!!!